Načítání...

Vytváříme domovy pro
váš spokojený a naplněný život

Každý z našich bytů na lukrativních pražských adresách je kompletně zařízený, abyste se ihned po nastěhování cítili jako doma. Nabízíme menší elegantní byty i prostorné luxusní penthousy. Dáváme si záležet i na nejmenších detailech, protože právě jejich praktická řešení tvoří pohodlné a bezpečné zázemí pro každodenní život. Mezi takové rozhodující detaily patří i naše služba 24/7 Empi Home, díky které můžete starosti s běžným provozem domácnosti nechat na nás.

Kontaktujte nás
CEO
Slovo generální ředitelky

Teplo domova dělá přirozenost, ne dokonalost

V Empirentu se od počátku řídíme naší filozofií, díky které na každý byt nahlížíme především jako na domov, kde se budete cítit příjemně, pohodlně a v bezpečí. Vytváříme autentické bydlení s maximálním citem pro detail. V našem portfoliu naleznete kompletně a jedinečně zařízené byty ve stylovém a moderním designu. Budujeme také unikátní developerské projekty, do nichž vkládáme invenci a velkou porci zkušeností našich architektů i celého profesionálního týmu. U každého návrhu maximálně dbáme na udržitelnost, zejména pomocí chytrých technologií.  Soustředíme se na nadčasovost v architektuře i v designu a propojení s okolní přírodou, která v rámci městského života často chybí. Neutuchající potřeba zefektivňovat procesy a klíčové služby Empi Home 24/7 vytváří z našich bytů jedinečná místa pro spokojený a plnohodnotný život. Rádi vám vytvoříme dokonalé zázemí a na vás už jen bude naplnit ho radostným životem.

Olga Chabr Grillová, Generální ředitelka

vítejte v kancelářích Empirent

Můžete nás navštívit také v našich kancelářích, které jsme, stejně jako naše byty, navrhovali s maximálním respektem k zaměstnancům, k přírodě i udržitelnosti.

Empirent Symbol
Brand story

Jak přistupujeme k bydlení

Od začátku bylo naším cílem vybudovat nový standard bydlení a vytvářet především domovy, kde se bude každý cítit podle svých potřeb příjemně a v bezpečí. Věříme, že každý detail je důležitý, proto při navrhování interiérů nebo budování nových developerských projektů přemýšlíme inovativně a prakticky. I z těchto důvodů jsme se od roku 2006 posunuli na špičku v oblasti prémiových a luxusních realit. Za každým naším bytem stojí silné hodnoty rodinné firmy, osobní přístup a úsilí týmu našich designérů a architektů. Prodej a dlouhodobý pronájem bytů jsme postupně rozšířili také na krátkodobé pronájmy, které nám ukázaly, jak náš zákaznický přístup ještě více zefektivnit. Concierge služby, které jsou typické pro prvotřídní hotely, nás inspirovaly k vytvoření naprosto unikátních služeb Empi Home 24/7, díky nimž pro každého klienta zařídíme vše, aby se v novém bytě cítil ihned jako doma. Skutečně personalizovaný přístup pro nás neznamená pouze širokou škálu bydlení a služeb, ale také možnost flexibilně zajistit bydlení, třeba ze dne na den.

Dokonale zvládnutý servis a dlouhodobě se vracející klienti jsou pro nás nejdůležitějším ukazatelem, že svou práci odvádíme dobře. I přes to, že jsme se postupně rozrostli ve větší společnost, stále si zakládáme na původních hodnotách rodinné firmy, vzájemné důvěře, maximální profesionalitě v osobním přístupu a flexibilitě, která se projevuje ve velmi široké nabídce, z níž si vyberou nejen milovníci luxusu, ale také mladé páry a studenti, kteří hledají economy řešení. Spokojenost každého klienta je pro nás nejdůležitější.

Přečtěte si více
Developerské projekty

Braník Residences

Moderní rezidence s úchvatným výhledem na okolní zeleň, údolí řeky i Pražský hrad. Královské dispozice zdobí masivní dřevo a velká okna, která přinesou do vašeho života vždy dostatek světla.

Více informací

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru.

Na e-mail vám zašleme naše novinky.