O nás

Společnost Empirent se specializuje na krátkodobé pronájmy luxusních apartmánů a penthousů v centru Prahy. Nabízíme okouzlující byty vhodné na dovolenou i pracovní cestu. Prémiový zákaznický servis povznese váš pobyt a nabídne vám komfortní zázemí, abyste se cítili jako doma.

Nabízíme několik residencí atraktivní svojí lokací ,svým designem a vybavením. Bussiness čtvrť v Karlíně, oblast Václavského náměstí, Nové město i Staré město – záleží jen na vás a vašich preferencích. Každá rezidence má svá vlastní specifika. Různě upravené apartmány, dostupnost historických památek a množství dalších příležitostí. Zaměřujeme se především na komfort a soukromí klienta, který se může vždy spolehnout na náš servis, srovnatelný s těmi nejlepšími hotely.

Kromě toho máme také samostatné apartmány v okolí Prahy 1, které se nacházejí v nejlepších oblastech a jsou plně vybavené špičkovým příslušenstvím. Tyto apartmány jsou ideální pro dlouhodobé cestovatele, ale i ty, kteří hledají více soukromí nebo chtějí zažít město z místní perspektivy

Náš zkušený, přátelský a mezinárodní tým je připraven vám asistovat a pomáhat s jakýmkoli dodatečným servisem.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated