Načítání...

Pozice a stáže

Zažijte podnikání v oblasti pohostinství a zjistěte si na vlastní kůži, co potřebujete k vybudování kariéry ve špičkovém podnikání v Praze.

„Naší nejlepší předností a klíčem k úspěchu jsou naši lidé.“

Ceo
SLOVO NAŠEHO CEO

Těšíme se, až se stanete součástí našeho týmu!

„Ve společnosti Empirent nabízíme studentům a absolventům řadu různých stáží, které jim pomohou vyniknout na jejich karierní cestě.

Naše společnost neustále pracuje na svém zdokonalování a transformace se u nás již stala součástí každého dne. Staňte se součástí našeho týmu a pomozte vytvořit a implementovat nové služby jako je například Chatbot. Dále můžete mimo jiné asistovat marketingovému týmu s vytvářením nového obsahu pro sociální síť WeChat nebo se podílet na tvorbě reklam. Těšíme se, až se stanete součástí našeho týmu!“

Olga Chabr Grillová, Generální ředitelka

otevřená pracovní pozice

PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST

Koho hledáme? Hledáme dynamického a analytického člověka s byznysovým duchem, který nám pomůže s realizací digitálních marketingových kampaní. Pokud víš, co je to PPC, Google Ads, konverzní tunel a máš za sebou několik úspěšných online kampaní s cílem zvýšit prodej, pak čti dál.

přihlásit hned
otevřená pracovní pozice

MARKETING ASSISTANT

Koho hledáme? Do našeho marketingového týmu hledáme komunikativního kolegu na pozici marketingový asistent/ka, který nám pomůže s chodem našeho marketingového oddělení.

přihlásit hned
pokud máte zájem, vyplňte formulář níže

Přidáte se k nám?