Korporátní klienti Empirentu

Empirent Prague Luxury Suites poskytuje na míru šitou nabídku pro naše korporátní klienty ať jde o pracovní cestu nebo volnočasový výlet. Stačí se spojit s naším obchodním týmem nebo rezervovat pobyt přímo v našem systému. Tuto možnost nabízíme exkluzivně pro registrované, smlouvou vázané společnosti. Partnerství zahrnuje speciální ceny pokojů a veškerý servis spojený s menší či větší pracovní schůzkou v apartmánech Empirent. Ceny mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu I požadavkům a mohou obsahovat i doplňkové služby, jako je káva, oběd a parkování.

Chcete-li se zaregistrovat, kontaktujte náš specializovaný obchodní tým, kde můžete jednat o vlastních firemních cenách, nastavení účtu nebo slevových kódech pro přístup ke speciálním cenám a rezervacím online. Jsme členy PCB group.

Kontakt

Prosím kontaktujte naši obchodní manažerku Ing. Ivanu Papcovou na emailovou adresu corporate@empirent.cz 

Služby pro korporátní klienty

Transport

Empirent vám může pomoci obstarat pohodlný transport po městě i mimo něj. Zjednodušíme váš příjezd vyzvednutím z letiště nebo nádraží a následnou dopravou do vašeho apartmánu. Hosté, kteří chtějí být odbaveni přímo v residenci mohou požádat o VIP Check-in za příplatek 25€.

Plná lednice

Nakoupíme vám potraviny v době kdy se věnujete práci, před vaším příjezdem i během pobytu. Stačí nám předat nákupní seznam nebo kontaktovat náš concierge tým.

Vlastní séfkuchař

Máte před sebou důležitou schůzku a potřebujete profesionála, aby vám pomohl s výběrem občerstvení? Stačí upřesnit, zda jde o formální či neformální akci, konferenci nebo menší komorní schůzku a my už zařídíme ve vašem apartmánu vše, co je potřeba.

Concierge

Náš concierge tým je vždy připraven plnit vaše požadavky a přání. Ušetříme vás starostí jako jsou rezervace stolů, hledání vhodné restaurace, donáška květin, lístky do divadla či muzea, zapůjčení kola nebo vyřízení vaší korespondence. Stačí nás kontaktovat!

Praní

Empirent take nabízí odvoz vašeho oblečení do čistírny a následné vyzvednutí.

Extra úklid

Uklízení probíhá po každé třetí noci.

(Příplatek za extra úklid €- 30)

Výměna ložního prádla probíhá zdarma každou šestou noc

(Příplatek za dřívější výměnu ložního prádla– € 40)

Prohlédnout další rezidence

Old Royal Post

Grand Central Residence

Karlin Residence

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated