MALTÉZSKÉ NÁMĚSTÍ 8
118 00 PRAHA 1 – MALÁ STRANA

Malostranský klenot

Jen pro tebe

Rezidence Old Royal Post je situována v historicky nejstarší části Prahy. Nově zrekonstruovaná rezidence datuje své začátky až do 14. století. Od 18. století se tato budova stala královskou poštou sloužící pro celou Prahu.

Hosté, kteří se ubytují v Old Royal Post si patřičně užijí kulturní hodnotu této historické budovy, která nabízí mimo jiné také soukromý dvorek určený pro relaxování. Můžete zde strávit příjemné a klidné odpoledne daleko od rušných turistických míst. V Old Royal Post zažijete tradiční prostředí staré Prahy.

Ubytování

Deluxe pokoj

Rezervovat

Deluxe pokoj s balkonem

Rezervovat

Junior apartmán

Rezervovat

Junior apartmán s terasou

Rezervovat

Dvoulůžkový apartmán s balkónem

Rezervovat

Vybavení a služby

The Mailroom & Bistro.

Pochutnejte si na bohaté snídani, obědě nebo pozdní svačině v našem bistru otevřeném nově přímo v Old Royal Post!

Recepce

Recepce Old Royal Post je otevřená 24 hodin denně. Hosté mohou provést check-in od 15.00 a check-out do 10.00 hod. Za příplatek hostům nabízíme možnost dřívějšího check-inu a pozdějšího check-outu. Nemusíte si tedy s časem svého příjezdu dělat starosti. Hosté s potvrzenou rezervací mohou provést check-in on-line, a ušetřit svůj čas.

Snídaně v našem bistru

Užijte si bohatou snídani v našem Mail Room Bistru, které se nachází hned naproti recepci. Naleznete zde chutné kombinace sezonních potravin a 100% organické produkty z naší farmy, která taktéž sídlí v České republice. Během teplých měsíců si můžete snídani vychutnat venku na kouzelném dvorku.

Úklidové služby.

Po každé třetí noci je zajištěno bezplatný úklid

(příplatek za úklid – 30 EUR)

Úklidová služba včetně výměny ložního prádla je zdarma každou šestou noc

(poplatek za výměnu předčasných postelí – 40 EUR)

Concierge.

Náš tým Concierge Service je připraven pomoci všem vašim požadavkům a přáním. Získali jsme vás z nabídky stolu, doporučení restaurací, květinových uspořádání, vstupenky do divadla a muzea, rezervace turistických balíčků, půjčovnu kol a také korespondenci. Dejte nám vědět!

Prohlédnout další rezidence

Aquarius Residence

Grand Central Residence

Karlin Residence