Rošických 6, 150 00 Praha 5 – Malá Strana

Klid a ticho, které nás obklopuje

Rezidence plná zajímavých apartmánů ve skandinávském stylu se nachází přímo v srdci Prahy. Najdou v ní zalíbení třeba i nezávislí cestovatelé a dobrodruzi. Útulné a moderně vybavené byty vás okouzlí svou příjemnou atmosférou.

Rezidence Petřín Park se může chlubit svou ideální lokací pro mladé cestovatele, kteří jsou aktivní, společenští a preferují svoji nezávislost. Rezidence obsahuje veškeré potřebné moderní vybavení pro naše hosty, kteří cestují jak za zábavou, tak za prací.

Ubytování

Apartment

Studio Apartmán

Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Apartmán s 1 ložnicí

Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Apartmán se 2 ložnicemi

Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Ložnice se 2 postelemi

Petřín Park

Rezervovat

Vybavení a služby

Oáza klidu a ticha,

vzdálená městskému ruchu

Recepce & Check-in.

Recepce rezidence Petřín Park je otevřena každý den od 7.30 do 19.30. Check-in probíhá od 15:00 a Check-out do 11:00. Za příplatek nabízíme dřívější Check-in a pozdější Check-out, takže se nemusíte starat o svůj čas příjezdu! Hosté s potvrzenou rezervací mohou provést Online Check-in a ušetřit tak čas.

E-mail: petrinpark.reception@empirent.cz

Telefon: +420 702 227 486

Čas snídaně!

Užijte si snídani nahoře v prostorách recepce každý den od 8:00 do 10:00. Najdete zde kombinaci sezónních potravin a výběr z bufetu. Hosté si také mohou před objednat potraviny, které budou doručeny do bytu a vychutnat si snídani v pohodlí svého apartmánu.

Úklidové služby.

Po každé třetí noci je zajištěn bezplatný úklid
(příplatek za extra úklid – 30 EUR)

Úklidová služba včetně výměny ložního prádla je zdarma každou šestou noc
(poplatek za předčasné převlečení ložního prádla – 40 EUR)

Concierge.

Náš Concierge tým je připraven vyhovět všem vašim požadavkům a přáním. Postaráme se o rezervaci stolu, doporučení restaurace či květinářství, vstupenky do divadla nebo muzea, rezervaci turistických balíčků, vypůjčení jízdního kola nebo vyřízení korespondence. Stačí nám dát vědět, co potřebujete!

Prohlédnout další rezidence

Old Royal Post

Grand Central Residence

Karlin Residence

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated