Načítání...

Realizujeme obchodní i soukromé akce na klíč

Neobyčejný život je spojený s výjimečnými událostmi, které chceme prožít na zajímavých místech. U takových okamžiků chcete mít jistotu, že vše bude dokonale fungovat a bude vyladěné do detailu. Rozumíme tomu – a umíme zajistit perfektní průběh od welcome drinku po dárek na rozloučenou. Nabízíme služby pro obchodní akce – firemní večírky nebo business večeře, i ty soukromé – svatby a narozeniny. Více informací získáte od naší organizátorky Terezy.

Kontakt pro organizaci eventů

Promýšlíme, plánujeme, ladíme detaily a realizujeme události pro váš skvělý zážitek.

Tereza Kalašová

+420 725 974 702 info@empirent.cz

Svatba jako z pohádky

Svatby

Jste na krásném místě, na sobě máte dokonalé šaty a vstupujete do manželství se svou životní láskou. Okolo vás je nejbližší rodina a přátelé. Je to váš den, jeden z těch nejlepších v životě, a přejete si, aby bylo všechno perfektní. Bereme si na starost veškeré přípravy. Postaráme se o vynikající jídlo, kreativní a vkusné dekorace, květiny i váš účes a make-up. Všichni naši dodavatelé jsou skvěle sehraní pod taktovkou zkušené organizátorky, která přesně ví, jak připravit komorní svatbu pro skupinku blízkých i víkend nabitý zážitky.

Pohádkové místo blízko Prahy

Navštivte Statek Oblík

Pro dobrou věc

CSR a charitativní akce

Pokud má společnost dlouhodobě prospívat, potřebuje nejen odpovědné a udržitelné bydlení, ale i zdravé prostředí pro výchovu budoucích generací. Proto v rámci charitativní činnosti spolupracujeme s obecně prospěšnou společností WOMEN FOR WOMEN, která byla založena manželi Ivanou a Pavlem Tykačovými. Organizace pomáhá samoživitelům, kteří se ocitli v tíživé situaci a byli ohroženi ztrátou bydlení. Tyto skupiny strádají psychicky, ekonomicky i sociálně. Činnost W4W tkví nejen v konkrétní práci s jednotlivci, ale i v celospolečenském působení a osvětě. Soustřeďuje se na oblasti vzdělávání, zaměstnávání, dobrého pracovního uplatnění samoživitelek, propracovaného, spravedlivého a funkčního systému pomoci s výživným pro děti a dostupností bydlení, ale i na právní pomoc, dobrou informovanost a společenskou výchovu.

Plánujete charitativní událost?

Napište nám

Události, které vyžadují unikátní přístup i prostor

Speciální příležitosti

Umíme naplánovat a připravit různé typy událostí, které vyžadují aktivní a neotřelý přístup. Může to být přednáška s oborovou autoritou, konference pro profesionály, křest kalendáře, večeře se šéfkuchařem, soirée s influencery, ochutnávka vína, nezapomenutelné narozeniny nebo třeba vánoční večírek ve stylu Jamese Bonda. Máte nápad? Uskutečníme ho. Hledáte inspiraci? Ukážeme vám, co všechno je možné.

Chcete pomoct s přípravou akce?

Napište nám
Akce na míru

Chystáte událost?

Vyplňte formulář a my se vám do dvou pracovních dnů ozveme s nabídkou.