Křižíkova 160/71, 186 00 Praha 8 – Karlín

Luxusní business apartmány

Jedna z nejžádanějších rezidencí, které Empirent nabízí je čtyřpatrová nově zrekonstruovaná budova s výtahem, parkovacím stáním a moderním vybavením. Rezidence je situována do obchodní čtvrti Prahy – Karlína.

Karlín se stal srdcem pražských kanceláří. Více než 200 společností se rozhodlo umístit své firmy a nové kanceláře v této části Prahy. Díky restauracím a kavárnám, které neustále objevujete, jedna krásnější než druhá, vás Karlin pohltí místní příjemnou atmosférou.

Naši hosté v těchto luxusně vybavených apartmánech v rezidenci Karlín mají dostatek soukromí a zároveň i prostoru.

Ubytování

Vybavení a služby

Udržujte rovnováhu mezi

prací a zábavou

Recepce & Check-in.

Recepce, která je vzdálená pouze několik minut od residence Karlín, kde hosté provedou svůj check-in a vyzvednou si klíče od jejich apartmá, funguje od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30. Host, který by chtěl provést check-in přímo v rezidenci, může o tuto možnost požádat telefonicky. Všem hostům s potvrzenou rezervací také nabízíme možnost online check-inu, abychom tak ušetřeli jejich čas!

 

Hosté mohou provést check-in od 15:00 a check-out do 11:00 hodin.

 

E-mail: info@empirent.cz

Telefon: +420725974702

Čas snídaně!

Užijte si bohatou snídani v blízkosti vašeho bytu. Kontaktujte naši recepci a ta vám s radostí doporučí nejlepší místa pro vaši snídani. Hosté si také mohou předobjednat potraviny, které budou doručeny přímo do bytu prostřednictvím recepce a vychutnat si tak snídani v pohodlí svého apartmá.

Úklidové služby.

Po každé třetí noci je zajištěn bezplatný úklid
(příplatek za extra úklid – 30 EUR)

Úklidová služba včetně výměny ložního prádla je zdarma každou šestou noc
(poplatek za předčasné převlečení ložního prádla – 40 EUR)

Concierge.

Náš Concierge tým je připraven vyhovět všem vašim požadavkům a přáním. Postaráme se o rezervaci stolu, doporučení restaurace či květinářství, vstupenky do divadla nebo muzea, rezervaci turistických balíčků, vypůjčení jízdního kola nebo vyřízení korespondence. Stačí nám dát vědět, co potřebujete!

Prohlédnout další rezidence

Old Royal Post

Grand Central Residence

Aquarius

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated