Načítání...

Prémiové a luxusní bydlení

Jedinečné bydlení na výjimečných adresách

Scroll Down
Developerské projekty

Náš přístup k developerským projektům

V architektuře i designu se soustředíme na nadčasovost a propojení s okolní přírodou, která v rámci městského života často chybí. Do našich developerských projektů, které tvoříme s maximálním ohledem na udržitelnou budoucnost a chytré technologie, se promítají léta zkušeností našich architektů, kteří pečlivě přemýšlejí nad každým detailem vašeho nového domova.

Nové byty k prodeji

Výjimečná lokalita, architektura i občanská vybavenost

Braník Residences

Toto jedinečné a komfortní místo pro život je jako klenot zasazené do svěží zeleně branické přírody, jen pár kroků od břehu Vltavy. Prvotřídní design a nejmodernější architektura perfektně zohledňují exkluzivní umístění budovy. Vzdušné prostory a velkoformátová okna vám umožní svobodně dýchat a užívat si každý sluneční paprsek. Užívejte si kvalitu ušlechtilých materiálů, jako jsou masivní dřevo nebo sklo. Bydlení je navrženo s citem pro detail, ohledem na vaši bezpečnost a na pohádkový komfort. Inteligentní elektroinstalace, klimatizace a sklepní prostory jsou jen zlomek z bohatého výčtu vybavení každého bytu. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst nebo soukromé napájení elektromobilů.

Více informací +420 602 349 847

Připravujeme

Luxusní rezidenční vila ukrytá v překrásné zeleni Kinského sadů

Kinsky Residence

V samotném srdci Kinského sadů najdete velmi unikátní projekt plně automatizované rezidenční vily s výhledem na celou Prahu. Návrh rezidence z pera architekta Zemana vzniká s respektem k okolní přírodě a klade důraz na udržitelnost. Moderní vila o celkové rozloze 400 m², je na první pohled výjimečná svou jednoduchostí a kombinací materiálů, jimž dominuje ušlechtilé dřevo, sklo a corten. Tento architektonický klenot je poklidně zasazen do krásné přírody Kinského sadů, aby jí nekonkuroval, pouze ji doplňoval.

Více informací

Dokončené projekty

Rezidence ukrytá v klidné lokalitě Petřínských sadů

Petřín Park

Rezidence Petřín Park je skvělým řešením bydlení pro mladé páry nebo studenty, kteří hledají potřebný komfort, bydlení v centru, ale přesto za dostupnou cenu. Petřín Park se nachází ve skvělé lokalitě hned vedle Petřínských sadů, většina bytů je proto velmi tichá, s výhledem do zeleně. Jednotlivé byty jsou plně vybavené a zařízené velmi útulně ve skandinávském stylu. Aktuálně nabízíme jednotlivé byty Petřín Park k pronájmu. Na celou nabídku se můžete podívat zde.

Více informací

Dokončené projekty

Oáza klidu uprostřed Starého Města

Aquarius Residence

Aquarius Residence se nachází v centru města, ve víru šumu, a přesto nabízí dokonalý klid a soukromí. Moderní byty jsou zařízené s citem pro detail tak, aby se staly unikátním místem pro život. Aktuálně nabízíme jednotlivé byty Aquarius Residence k pronájmu. Na celou nabídku se můžete podívat zde.

Více informací

Dokončené projekty

Moderně zařízené byty s překrásným výhledem do zelené zahrady

Garden Suites

V samotném srdci Královských Vinohrad, v těsné blízkosti Havlíčkových sadů a parku Grebovka, se nachází rezidence Garden Suites. Moderní rezidence, která se pyšní překrásnou zahradou s luxusní vířivkou ve vnitrobloku a úchvatným klidem. Aktuálně nabízíme jednotlivé byty Garden Suites k pronájmu. Na celou nabídku se můžete podívat zde.

Více informací

Dokončené projekty

Boutique hotel na Malé Straně inspirovaný osobnostmi české historie

Old Royal Post

Boutique hotel na Malé Straně nabízí romantická apartmá pro ty, kteří hledají kouzelné ubytování v centru Prahy. Renesanční budova z 16. století nabízí přepychově zařízené pokoje v centru Prahy, přímo na Malé Straně. K dispozici je 25 luxusně zařízených pokojů navržených ve stylu osobností české historie. Volit můžete mezi apartmány Václava Havla, Franze Kafky nebo například Marie Terezie. Aktuální nabídku hotelových apartmá najdete na webových stránkách Old Royal Post. Na celou nabídku se můžete podívat zde.

Více informací

Dokončené projekty

Prémiová business apartmá v pulzující části Karlína

Karlin Residence

Prémiová business apartmá v Karlín Residence nabízí skvělou dostupnost do centra, a přesto dostatek soukromí. Karlín se z průmyslové čtvrti změnil na velmi žádanou lokalitu bydlení, pro kterou jsou typické právě bývalé továrny přestavěné na lofty. Aktuálně nabízíme jednotlivé byty Karlín Residence k pronájmu. Na celou nabídku se můžete podívat zde.

Více informací

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru.

Na e-mail vám zašleme naše novinky.