Rošických 6, 150 00 Praha 5 – Malá Strana

Nyní k dispozici pro dlouhodobý pronájem

Klid a ticho, které nás obklopuje

Rezidence plná zajímavých apartmánů ve skandinávském stylu se nachází přímo v srdci Prahy. Najdou v ní zalíbení třeba i nezávislí cestovatelé a dobrodruzi. Útulné a moderně vybavené byty vás okouzlí svou příjemnou atmosférou.

Rezidence Petřín Park se může chlubit svou ideální lokací pro mladé cestovatele, kteří jsou aktivní, společenští a preferují svoji nezávislost. Rezidence obsahuje veškeré potřebné moderní vybavení pro naše hosty, kteří cestují jak za zábavou, tak za prací.

Ubytování

Apartment

Byt 1+kk Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Byt 2+kk Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Byt 3+kk Petřín Park

Rezervovat
Apartment

Byt 2+kk Petřín Park

Rezervovat

Vybavení a služby

Oáza klidu a ticha,

vzdálená městskému ruchu

Recepce & Check-in.

Recepce, která je vzdálená pouze několik minut od residence Petřín Park, kde hosté provedou svůj check-in a vyzvednou si klíče od jejich apartmá, funguje od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30. Host, který by chtěl provést check-in přímo v rezidenci, může o tuto možnost požádat telefonicky. Všem hostům s potvrzenou rezervací také nabízíme možnost online check-inu, abychom tak ušetřeli jejich čas!

Hosté mohou provést check-in od 15:00 a check-out od 11:00 hodin.

E-mail: info@empirent.cz

Telefon: +420 725 974 702

Čas snídaně!

Užijte si bohatou snídani v blízkosti vašeho bytu. Kontaktujte naši recepci a ta vám s radostí doporučí nejlepší místa pro vaši snídani. Hosté si také mohou předobjednat potraviny, které budou doručeny přímo do bytu prostřednictvím recepce a vychutnat si tak snídani v pohodlí svého apartmá.

Úklidové služby.

Po každé třetí noci je zajištěn bezplatný úklid
(příplatek za extra úklid – 30 EUR)

Úklidová služba včetně výměny ložního prádla je zdarma každou šestou noc
(poplatek za předčasné převlečení ložního prádla – 40 EUR)

Concierge.

Náš Concierge tým je připraven vyhovět všem vašim požadavkům a přáním. Postaráme se o rezervaci stolu, doporučení restaurace či květinářství, vstupenky do divadla nebo muzea, rezervaci turistických balíčků, vypůjčení jízdního kola nebo vyřízení korespondence. Stačí nám dát vědět, co potřebujete!

Prohlédnout další rezidence

Old Royal Post

Grand Central Residence

Karlin Residence

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated