Svatba

Svatby s Empirentem

v apartmánech Empirent a residenci Old Royal Post.

Zeptal se…
Řekla ano!

Od magického okamžiku zasnoubení až po loučení s přáteli při odjezdu na vaše líbánky se Empirent postará o perfektní svatební hostinu i oslavu.

SVATBA NA MÍRU ŠITÁ

A příběh může začít…

Ruku v ruce s nejlepšími kuchaři, designéry a svatebními koordinátory vám můžeme nabídnout decentní oslavu jen pro vás a vaše nejbližší přátele nebo naopak víkend plný zábavy a oslav přichystaný podle vašich požadavků. Vytvoříme vám ty nejkrásnější vzpomínky.

APARTMÁNY

Váš pobyt s Empirentem.

Díky našim apartmánům v centru města budou hosté vždy nablízku vaší události. Každý apartmán nabízí přímý kontakt s concierge týmem, který je kdykoli ochoten vám doporučit a zorganizovat aktivity pro svatebčany a zajistit zábavu po celou dobu akce. Vy si tak můžete užívat relax a pohodu.

PŘÍPRAVY MŮŽOU ZAČÍT

S těmi nejlepšími.

Naši svatební koordinátoři se s vámi rádi setkají a zkonzultují všechny vaše představy, požadavky a sny, aby udělali váš svatební den nezapomenutelným. Pracujeme pouze s nejlepšími a předními make-up artisty a kadeřníky, kteří se o vás postarají s maximální péčí. Počítá se každý detail! Od ranních příprav, přes transport až po svatební oznámení nebo vytvoření vlastních webových stránek.

ŠATY PRO NEVĚSTU

Celá v bílém.

Svatební šaty je jedna s nejdůležitějších a nejkrásnějších prvků na celé svatbě. Proto je důležité, aby byly nezapomenutelné. Společnost Empirent exkluzivně spolupracuje se salonem Devotion Dresses, kde si můžete vybrat šaty svých snů a nechat je upravit na míru v jednom z jejich svatebních krejčovství.

OBŘAD

Váš velký den!

Jednoduše – je to na vás. Můžete začít plavbou po Vltavě při západu slunce nebo třeba dobovým autem projíždějícím historickými uličkami Prahy. Příjezd na vybrané místo nebo zpět do jednoho z našich luxusních apartmánů je zcela na vašem výběru. Náš concierge tým se o vás postará a pomůže vám zařídit exklusivní lokaci i transport. Vyberete si to nejlepší místo na vaše „ano“.

OSLAVY

Noc, na kterou nezapomenete!

Po obřadu se můžete s přáteli přesunout do jednoho z našich luxusních apartmánů a vychutnat si skvělé koktejly od předních barmanů. Po přesunu na slavnostní večeři následuje večer plný tance, kde vám zábavu, hudbu i veškeré občerstvení zajistí ti nejlepší z nejlepších.

LOKACE

Speciální a unikátní.

Načerpejte atmosféru Prahy. Každý Empirent apartmán je individuálně navržený a má specifický design. Pracujeme se slavnými architekty a interiérovými designéry, abychom vytvořili to nejunikátnější prostředí pro vaši svatbu. Apartmány obsahují profesionální plně vybavenou kuchyni, audiovizuální příslušenství a prostorné střešní terasy na ty nejexkluzivnější oslavy.

FOTO/VIDEO

Vzpomínky, které prožijete znovu.

Svatební fotografie by měly vyprávět příběh o tom, jak nádherný váš den byl. Vybrali jsme ty nejlepší a nejtalentovanější fotografy a kameramany abychom se ujistili, že vždy porozumí vašim vizím a představám. Někdo, kdo zachytí vzpomínky do hloubky a ujistí vás v tom, že tento den je jen o vás dvou.

PO SVATBĚ

A žili spolu šťastně…

Večer končí, zážitky se vstřebávají a vy oceníte komfort a soukromí, které vám dopřejeme v jednom z našich luxusních apartmánů. Ráno se můžete těšit na vydatnou snídani s přáteli od našich nejlepších šéfkuchařů.

Neváhejte kontaktovat naše svatební koordinátory a začněte plánovat svůj velký den už dnes.

    Newsletter

    Subscribe to our newsletter and stay updated